Specjalny odcinek „Kiepskich” na Polsat Box Go!

W poniedziałek, 20 marca 2023 r. pojawi się nowy, specjalny odcinek serialu „Świat według Kiepskich”, który nakręcony został w listopadzie 2021 roku. Swoją premierę ma mieć na platformie Polsat Box Go.

W epizodzie specjalnym Halina zabroni wychodzić mężowi z domu, a Zofia Strzygoń… przejmie obowiązki pani domu! Poinstruowana przez Kiepską, zawita u Ferdka z serdelkami i informacją, że będzie przygotowywać mu posiłki. W obliczu pandemii koronawirusa, Ferdek będzie mierzyć się też z egzystencjalnymi dylematami.

W odcinku pojawi się stała obsada serialu, w tym także… Ryszard Kotys i Dariusz Gnatowski. Odgrywane przez nich postacie pojawią się fizycznie dzięki zaawansowanej technologii deepfake. Odcinek został wyreżyserowany przez Adka Drabińskiego, a za scenariusz odpowiada nowa ekipa scenarzystów, która do serialu dołączyła w 2019 roku.

Epizod specjalny był już zapowiadany wcześniej przez twórców serialu w wywiadzie, którego udzielili specjalnie dla naszej strony – można przeczytać go tutaj.