Sylwester z Kiepskimi

Zbliża się Sylwester. Niektórzy już odliczają godziny do Nowego Roku, ale zanim nadejdzie rok 2017, mamy przed sobą zabawę sylwestrową. Macie już plany? Jeśli nie, to mamy dla Was pewną propozycję.

Pamiętacie odcinek „Cios w nos”? Zarówno Kiepscy, jak i Paździochowie wybierali się na “zaje***tą imprezę”. A gdzie miała się ona odbyć? U Kiepskich. Oczywiście na początku było marudzenie kobiet, że to porażka i świństwo ze strony mężczyzn – Sylwester u siebie w domu zamiast na jakimś znakomitym balu… Ale jak się skończyło?

sylwest1

No właśnie. Impreza na całego.

W odcinku „Sylwester marzeń” spełniło się marzenie serialowych kobiet – poszły na upragniony bal. Ale że okazał się on niewypałem, to wszyscy szybko ewakuowali się z imprezy, by w sposób taki każdego roku spędzić noc sylwestrową.

sylwest5

Innym razem, w epizodzie „Happy New Year”, Kiepscy otrzymali niepowtarzalną szansę spędzenia przełomu lat w Hollywood. Ale ostatecznie skończyło się na sąsiedzkim przyjęciu, nie w Hollywood, a przy ulicy Ćwiartki we Wrocławiu i zabawa również była przednia.

Przypomnijmy jeszcze inny odcinek – „Sylwester narodów”. Gdzie tam odbywał się Sylwester? Znowu u Kiepskich. Tym razem to już sam prezes Kozłowski zlecił zorganizowanie międzynarodowego Sylwestra. I nawet telewizja była. 🙂

sylwest4

Można pytać: dlaczego Sylwestra Kiepscy spędzają zawsze u siebie? Złośliwi powtórzą za Ferdkiem, Boczkiem i Paździochem “ileż można się bawić, ciągle tylko zabawa, bale, szampan, a robić nie ma komu…” albo powiedzą “bo faceci z kamienicy są już zgredami i nie chce im się chodzić na żadne bale”. My jednak powtórzymy za Paździochową i Prezesem Kozłowskim:
BO U KIEPSKICH ZAWSZE SĄ NAJLEPSZE IMPREZY!

Nie masz planów na sobotni wieczór? Spędź go z Kiepskimi.
Dobra zabawa gwarantowana!

sylwest2

Udanego Sylwestra oraz Szczęśliwego Nowego Roku
życzy Redakcja serwisu kiepscy.org.pl.