Wszystkie wydania „Kiepskich” na DVD

Z racji ilości odcinków „Świat według Kiepskich” nie jest zbyt wdzięcznym materiałem do wydania go na nośniku DVD, jednak swego czasu serial miał taki okres, kiedy to niektóre odcinki ukazały się na właśnie takim krążku. Były to cztery wydania zawierające łącznie 11 płyt DVD i 49 odcinków. W poniższym artykule zebrane zostały wszystkie te wydania łącznie ze szczegółowym ich opisem.

„Świat według Kiepskich” – wydania od Best Film

Pierwsze wydanie serialu na nośniku cyfrowym pojawiło się w sprzedaży w 2006 roku, kiedy to Best Film wydał mini-box zawierający 12 odcinków z pierwszej serii na trzech płytach DVD. Box zawierał też dodatki – pierwszą część kulis zatytułowanych „To jest właśnie Kiepskich świat” oraz materiał pt. „Jak realizowano Świat według Kiepskich”. Sukces wydania spowodował, że wkrótce ukazał się drugi box z kolejnymi wybranymi epizodami oraz dodatkami – ciągiem dalszym „To jest właśnie Kiepskich świat” oraz (najwyraźniej w ramach przypomnienia) powtórzone kulisy „Jak realizowano Świat według Kiepskich”. W 2007 roku domknięto mini-serię ostatnim wydaniem, zawierającym już tylko epizody, bez dodatków specjalnych.

„Jak przetrwać Święta i sylwestra” – wydanie CDProjektu

W 2011 roku Polsat nawiązał współpracę z CDProjektem, który zaczął wówczas wydawać wiele seriali słonecznej stacji na DVD. Nie pominięto w tym wszystkim „Kiepskich”, którzy w owym czasie doczekali się specjalnego wydania zawierającego większość odcinków bożonarodzeniowych i sylwestrowych. Ów zbiór zatytułowano „Jak przetrwać Święta i sylwestra” i poza odcinkami nie zawierał żadnych dodatków.

Lista wszystkich odcinków zawartych na płytach DVD

Best Film – seria I:

Best Film – seria II:

Best Film – seria III:

„Jak przetrwać Święta i sylwestra” – DVD świąteczne

„Jak przetrwać Święta i sylwestra” – DVD sylwestrowe